Underworld: Evolution
Metai
2006
Trukmė
1h. 46min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Len Wiseman
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Kitas pasaulis. Evoliucija (2006)

Underworld: Evolution

Niūriuose požemiuose, grėsmingame nakties pasaulyje, paslėptame nuo paprastų mirtingųjų akių, nenuslopsta negailestinga, tūkstantmečius besitęsianti kova tarp dviejų nesutaikomų priešų, dviejų tamsos valdovų klanų – vampyrų ir vilkolakių. Kaip prasidėjo ši kova, kuri pagrindiniams filmo herojams – gražuolei vampyrei Selinai (akt. K.Beckinsale) ir pusiau vilkolakiui, pusiau žmogui Maiklui (akt. S.Speedmanas), tapo ir prakeiksmu, ir gyvenimo tikslu? Kaudamiesi su galingais priešais iš abiejų klanų, negailestingais senaisiais mirties magistrais, jie perpras kruvinas intrigas ir patirs uždraustą meilę. Baugiuose amžinų sutemų šešėliuose herojai atskleis savo kilmės paslaptis. Tačiau jų laukia lemtinga kova. Didysis mūšis, kuriam pasibaigus nemirtingiesiems teks patirti bausmę už visas savo piktadarystes, tačiau pagaliau baigsis ir amžinoji neapykanta. Rizikuodami gyvybėmis, herojai ryžtasi aukai vardan visų požemių pasaulio karų pabaigos…

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 6 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Fantastika, Veiksmo, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt