Resident Evil 2: Apocalypse
Metai
2004
Trukmė
1h. 34min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Alexander Witt
Aktoriai
Šalis
Canada,United Kingdom,United States of America

Absoliutus Blogis 2. Apokalipsė (2004)

Resident Evil 2: Apocalypse

Garsiojo filmo Absoliutus blogis tęsinyje Apokalipsė Alisa (Milla Jovovich) pabudusi iš gilaus miego sužino, kad pasitvirtino jos didžiausia baimė – mirtinas virusas, kurį ji kartu su dabar jau išžudyta elitinių karių komanda siekė sunaikinti, buvo paleistas Rakūno mieste. Patekusi į Umbrella korporacijos nelaisvę Alisa buvo genetiškai modifikuota ir įgavo naujų jėgų ir sugebėjimų. Ji prisideda prie nedidelės grupelės neužsikrėtusiųjų, tarp kurių yra ir du korporacijos specialiojo būrio nariai – Džil Valentain ir Karlosas Oliviera – ir kartu su jais siekia sunaikinti mirtiną virusą, keliantį grėsmę visai žmonijai. Jiems prireiks visų sugebėjimų, norint išgelbėti pasaulį ir išsigelbėti patiems.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Siaubo, Veiksmo, Mokslinė fantastika

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt