The Night House
Metai
2020
Trukmė
1h. 47min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
David Bruckner
Aktoriai
Šalis
United Kingdom,United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Nakties Namai (2020)

The Night House

Po vyro savižudybės Betė jaučiasi emociškai palaužta. Vidurinės mokyklos mokytoja dirbanti mokytoja pradeda raminti save alkoholio liūne. Moteris nuo ryto iki vakaro peržiūrinėja mirusio vyro daiktus ir niekur nebeišeina iš šeimos namo. Nors Betė stengiasi visiems įteigti, kad kontroliuoja savo jausmus ir būklę, jos draugė Klerė ir kaimynė Mel išreiškia susirūpinimą. Vieną naktį Betė vedama nuojautos pasileidžia prie ežero ir, perplaukusi jį valtele, aptinka apverstą savo namo kopiją. Paranormalūs ir nevaldomi reiškiniai prasideda, vos tik ji įžengia į paslaptingą namą. Ar vyro vaiduoklis įkalbės Betę pasekti jo pavyzdžiu? O gal moteris priims draugių pagalbą ir ras kelią į normalų gyvenimą?

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 16 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Siaubo, Mistinis, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt