Parade
Metai
2023
Trukmė
1h. 37min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Titas Laucius
Aktoriai
Šalis
Lithuania

Filmas: Paradas (2023)

Parade

Prieš 26 metus Miglė išsiskyrė su pirmuoju vyru. Ištekėjusi antrą karta ji susilaukė dar vieno vaiko. Moters gyvenimas teka ramia vaga, bet netikėtas buvusio vyro skambutis sukelia minčių uraganą. Po savo motinos mirties vyriškis ketina tuoktis antrą karta su nauja širdies drauge, bet vis dar laiko galiojančia savo pirmąją santuoką su Migle. Juk prieš Dievą susituokus, santuoką panaikinti gali tik bažnytinis teismas. Supratusi, kad paprasto prašymo užpildyti nepakaks, Miglė nebegali atsisakyti savo sumanymo. Per teismo procesą buvusius sutuoktinius kunigai apipila nepatogiais ir gėdingais klausimais. O bendros istorijos pasakojimas ir iš naujo prisiminti bendri išgyvenimai suartina porą net labiau, nei bendras gyvenimas prieš 26 metus.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Komedija, Documentinis, Muzikinis, Šeimai

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt