Love Amongst The Stars
Metai
2022
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jason James
Aktoriai
Šalis
Canada

Ką šnabžda žvaigždės? (2022)

Love Amongst The Stars

Prestižiniame universitete astronomiją dėstanti Heidė yra tiesiog pametusi galvą dėl legendinės kometos. Laukdama itin reto planetų išsidėstymo ji tikisi proveržio ir naujų atradimų, o galbūt net tapti dar vienos "Meilės" kometos skrydžio liudininke. Tačiau universitete pasirodęs istorijos profesorius Augustas ją pribloškia pareikšdamas, kad jis turi gabalėlį jos tiriamosios kometos. Atlikęs praktika senovės Pompėjos vietovėse jis šį gabalėlį rado ir pasiėmė su savimi. Žinia taip šokiruoja Heidi, kad ji nebežino, ko griebtis. Ir kas nuostabiausia, ji vis labiau žavisi dėstytoju Augustu. Ar stebuklingoji meilės kometa tikrai gali įkvėpti romantiškus jausmus?

null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Romantinis, Komedija, Šeimai

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt