Warming Up To You
Metai
2021
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Christie Will
Aktoriai
Šalis
Canada

Filmas: Iššūkis Meilei (2021)

Warming Up To You

Prestižiniame Los Andželo sporto klube dirbanti Keitė netenka pareigų. Merginos pasaulėžiūra kardinaliai skiriasi nuo jos naujojo viršininko Naidželo, tad drauge dirbti tampa tiesiog neįmanoma. Keitė šventai tiki, kad paviršutiniškas požiūris į kūno treniravimą neduoda tinkamų rezultatų. Juk tik derinant sveiką mitybą ir didinant kasdienės aktyvios veiklos laiką galima pasiekti ilgalaikių rezultatų. Keitė grįžta į nedidelį gimtąjį miestelį ir ten įsidarbina geriausios draugės Sašos Džouns sveikatingumo centre. Visai netrukus į centrą kreipiasi garsaus aktoriaus Riko Stylo agentas Džaredas. Jis nori, kad Keitė taptų asmenine garsenybės trenere. Mat, po ilgos pertraukos gavęs vaidmenį veiksmo filme, Rikas turi pripažinti, kad per pusantrų metų prarado gražų, sportišką kūną. Pirma jaunuolių pažintis neapsieina be kandžių pastabų ir nepasitenkinimo šešėlio. Rikas visiškai nenori mesti nesveikos mitybos ir tingaus, sėslaus gyvenimo būdo. Sukaupusi visą kantrybę, Keitė žingsnis po žingsnio įtikina aktorių, kad sveikas gyvenimo būdas yra sėkmės garantas. Mergina pradeda įsimylėti Riką, bet čia apsireiškia jo buvusi mylimoji Liza. Kino žvaigždė turi planą susigrąžinti Riką į savo gyvenimą. Tačiau, ko nori pats Rikas?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Komedija, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt