Christmas On Mistletoe Lake
Metai
2021
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Robin Dunne
Aktoriai
Šalis
Canada

Kalėdos Mistlouleike (2021)

Christmas On Mistletoe Lake

Prieš pat Kalėdas likimas Reilę atveda į miestelį ant didelio ežero kranto. Neturėdama kur apsistoti ji priima žavaus vietos gyventojo Rėjaus kvietimą pernakvoti jo laive. Įsikūrusi kajutėje, ji pažada pagalbą renovuojant valtelę. Juk netrukus vyks miestelio Kalėdinis uosto festivalis. Vaikinas parodo ežero magiją žvaigždžių nutviekstoje naktyje. Iš Rėjaus mergina sužino, kad uostą ketinama parduoti ir atnaujinti. Tai reiškia, kad visi vietos gyventojai neteks prieplaukos. Reilė negali patikėti tokia neteisybe. Ji padarys viską, kad užkirstų kelią uosto pardavimui.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Komedija, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt