Kake Make: mano filmas
Metai
2023
Trukmė
1h. 15min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Meinardas Valkevicius
Aktoriai
Šalis
Lithuania

Kake Make: mano filmas (2023)

Originalus pavadinimas: Kake Make: mano filmas

Maža mergaitė Kornelija, daugumai pažįstama kaip Kakė Makė, kasdien patiria daug nuotykių. Namuose jos laiką praskaidrina šunelis Čiūčia, meiliais žodžiais rūpestį reiškia močiutė ir mama su tėčiu. Šešios jos pasakojamos istorijos apie kasdienybės iššūkius ir svarbiausius atradimus - bus puiki pamoka bet kuriam iš mūsų. Susipažinsime su mielais monstrais, keliausime į Dantukų fėjos puotą, švęsime svajonių gimtadienį ir sužinosime, kas yra tikra draugystė.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Animacija, Nuotykių, Šeimai

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt