Attack On Finland
Metai
2021
Trukmė
1h. 55min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Aku Louhimies
Aktoriai
Šalis
Estonia,Finland

Filmas: Omerta (2021)

Attack On Finland

Gruodžio 6 d. Suomijos nepriklausomybės dienos šventę grubiai nutraukia prezidento rūmų užpuolimas. Įkaitais paimami keli garbingi svečiai. Saugumo tarnybos pareigūnas Markusas Taneris paskiriamas įkaitų krizės derybininku. Netrukus paaiškėja, kad pagrindinis teroristinio išpuolio tikslas - destabilizuoti Europos saugumą. Taneris turi priimti drąsius ir net skausmingus sprendimus, kad išsiaiškintų, kas atsakingas už išpuolį. Juk reikia apsaugoti ne tik žmonių gyvybes, bet ir visos Europos ateitį.

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt