Pet Sematary: Bloodlines
Metai
2023
Trukmė
1h. 27min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Lindsey Anderson Beer
Aktoriai
Šalis
Canada,United States of America
Amžiaus cenzas
S

Naminių Gyvūnėlių Kapinės. Kilmė (2023)

Pet Sematary: Bloodlines

1969 m. jaunuolis Judas Krendalas svajoja palikti savo gimtąjį Ladlou miestą, esantį Meino valstijoje, tačiau netrukus atranda miestelyje slypinčias grėsmingas paslaptis ir yra priverstas susidurti su tamsia šeimos istorija, kuri amžinai palaikys jo ryšį su Ladlou. Judas ir jo vaikystės draugai turi kovoti su senoviniu blogiu, kuris Ladlou apėmė nuo pat jo įkūrimo, o įgijęs galią, blogis ketina sunaikinti viską, kas jo kelyje.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Siaubo, Fantastika

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt