Belle
Metai
2021
Trukmė
1h. 45min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Amma Asante
Aktoriai
Šalis
United Kingdom
Amžiaus cenzas
N-7

Drakonas Ir Strazdanotoji Gražuolė (2021)

Belle

Septyniolikmetė Suzu Naito gyvena Japonijos kaime ir yra praradusi aistrą dainuoti ir rašyti dainas. Kai Suzu buvo maža, ji matė, kaip jos motina savo gyvybės kaina gelbėjo vaiką iš upės - nuo to laiko mergina laiko pyktį savo motinai, "palikusiai" ją dėl svetimo vaiko. Suzu ilgainiui nutolo ir nuo tėvo, tačiau vis dar palaiko ryšius su grupe vyresnių choro mokytojų, kurie buvo jos motinos draugai. Mergina atsiriboja nuo daugumos klasės draugų, išskyrus vaikystės draugę ir savotišką globėją Šinobu Hisatakę, populiarią mergaitę Ruką Vatanabę, sportininką klasės draugą Šindžirą "Kamišiną" Čikamį ir geriausią draugą genialųjį Hiroką "Hiro" Betsujaku. Pastarojo paraginta Suzu prisijungia prie populiaraus virtualaus pasaulio "U", kuriame atranda, kad ji vėl gali dainuoti.

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 24 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Animacija, Nuotykių, Biografinis, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt