Kick-Ass 2
Metai
2013
Trukmė
1h. 43min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jeff Wadlow
Aktoriai
Šalis
United Kingdom,United States of America
Amžiaus cenzas
S

Smūgis žemiau Juostos (2013)

Kick-Ass 2

Iš užgauliojamo paauglio virtęs superherojumi charizmatiškas Kick-Ass Deivas įkvepia naują kaukėtų keršytojų judėjimą. Dar daugiau – lydimas žavingos žudikės Mindės vaikinas svajoja apie superherojų komandos subūrimą. Deja, ilgainiui persekioti jaunuolius ima senas jų priešas - piktadarys MF, lydimas ištiso būrio pakvaišusių pakalikų bei siekiantis paaugliams atkeršyti už pirmojoje filmo dalyje padarytus veiksmus. Kaip paaiškėja, sustabdyti priešą gali tik Mindė, kuriai koją pakiša teisėsauga, priverčianti ją pamiršti šlovingą superherojės praeitį. Eilinės paauglės gyvenimo skonio ragaujanti mergina susiduria su gąsdinančia mokyklos kasdienybe, patyčiomis ir negailestingais bendramoksliais, o be kolegės likęs Kick-Ass prisijungia prie „Teisybė visados“ komandos, vadovaujamos buvusio nusikaltėlio, Žvaigždiškai Dryžuoto Pulkininko.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 9 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Nuotykių, Kriminalinis, Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt