Triangle Of Sadness
Metai
2022
Trukmė
2h. 27min.
ilgas
Režisierius
Ruben Östlund
Aktoriai
Šalis
Denmark,France,Germany,Greece,Mexico,Sweden,Switzerland,Turkey,United Kingdom,United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Liūdesio Trikampis (2022)

Triangle Of Sadness

Garsių modelių pora Karlas ir Jaja, kuri yra ir žinoma nuomonės formuotoja, pakviečiami į kruizą, skirtą ypač turtingiems ir išskirtiniams asmenims. Čia rafinuočiausi valgiai tiekiami iš prabangiausių indų, o kiekviena svečių užgaida tampa įsakymu įgulai. Netikėtai kruizo dalyviai atsiduria nemalonioje padėtyje. Prabangi jachta nuskęsta, o nedidelis būrelis išlepusios kompanijos išsigelbėja negyvenamoje saloje, kur jiems tenka kovoti dėl išgyvenimo. Auksiniai laikrodžiai ir puiki išvaizda čia nepadės!

Apdovanojimai
nominuotas 3 oskarams. 24 laimėjimai & 78 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt