The Sheltering Sky
Metai
1990
Trukmė
2h. 18min.
ilgas
Režisierius
Bernardo Bertolucci
Aktoriai
Šalis
United Kingdom, Italy
Amžiaus cenzas
S

Dangaus Prieglobstyje (1990)

The Sheltering Sky

Amerikiečių pora Kitė ir Portas keliauja į Šiaurės Afriką, kad atgaivintų savo atvėsusius santykius. Tačiau kelionei užsitęsus, bandymas susigrąžinti tai, ką kadaise turėjo, tampa neįmanomas. Mirus Portui, Kitė patenka į haremą. Filmas sukurtas pagal autobiografinį amerikiečių rašytojo P.Bowleso romaną. Režisierius - B.Bertolucci. Originalus pavadinimas "The Sheltering Sky".

Apdovanojimai
laimėjo 1 BAFTA apdovanojimas9 laimėjimai & 8 nominacijos viso
null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Nuotykių, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt