Noah
Metai
2014
Trukmė
2h. 18min.
ilgas
Režisierius
Darren Aronofsky
Aktoriai
Šalis
USA
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Nojaus laivas (2014)

Noah

2014 m. JAV. Veiksmo drama.
Rež. Darren Aronofsky. Vaid.: Russell Crowe, Jennifer Connelly, Anthony Hopkins, Emma Watson, Nick Nolte.
Reitingas: N-14

Neseniai kino teatruose rodyta įspūdinga nuotykių drama, kurią kūrė „Juodosios gulbės“ režisierius Darrenas Aronofsky. Tai žymaus religinio epo apie Nojų ir jo arką interpretacija, kurioje pagrindiniai vaidmenys patikėti „Oskaro“ savininkams Russellui Crowe ir Jennifer Connely. Biblijos pranašo istorijoje taip pat išvysime dar vieną „Oskaro“ laimėtoją - Anthony Hopkinsą ir populiarėjančią Emmą Watson. Nuodėmingame pasaulyje ramiai su šeima gyvenantis Nojus išsiskiria iš daugumos. Jo nuolankumas ir dievobaimingumas tampa pagrindine priežastimi, kodėl būtent jį ima lankyti pranašingi ženklai apie neišvengiamai artėjančią katastrofą – vandenį, pražudysiantį visą pasaulį. Todėl jis imasi statyti didžiulį laivą. Bet kas bus verti į jį patekti ir išsigelbės?

Apdovanojimai
nominuotas 1 Golden Globe. dar 1 laimėjimas & 18 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 20d. ketvirtadienis
13:30
Parodytas
Birželis 18d. antradienis
10:00
Birželis 13d. ketvirtadienis
06:45
Birželis 12d. trečiadienis
11:45
Birželis 11d. antradienis
17:30
Birželis 11d. antradienis
17:15
Birželis 05d. trečiadienis
00:40
Birželis 02d. sekmadienis
03:00
Gegužė 31d. penktadienis
00:25
Gegužė 29d. trečiadienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt