The Giver
Metai
2014
Trukmė
1h. 37min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Phillip Noyce
Aktoriai
Jeff Bridges Meryl Streep Brenton Thwaites Alexander Skarsgård Odeya Rush
Šalis
South Africa, Canada, USA
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Siuntėjas (2014)

The Giver

6.4
IMDb
123.2K balsų

2014 m. JAV. Veiksmo, nuotykių, fantastinis
Rež. Phillip Noyce. Vaid.: Jeff Bridges, Meryl Streep, Brenton Thwaites, Alexander Skarsgård, Katie Holmes, Odeya Rush, Taylor Swift.
Reitingas: N-13

Iš pirmo žvilgsnio tobulame ateities pasaulyje nėra konfliktų, skurdo ar ligų. Čia viskas sudėta į tvarkingas lentynėles. Jokių netikėtumų, spalvų, viskas sterilu ir išblizginta, o kiekvienas tos visuomenės narys aiškiai žino savo vietą ir kokia yra jo gyvenimo misija. Šio pasaulio gyventojai nepažįsta chaoso, jų sąmonėje pasaulis toks visada ir buvo.

Paauglys Jonas nuo pat gimimo taip pat buvo pavyzdingas šios visuomenės narys, tačiau netikėta pažintis su Siuntėju, idealų jo pasaulį apvertė aukštyn kojomis... Paslaptingojo Siuntėjo žinioje – viso pasaulio praeitis. Jis vienintelis žino, kad anksčiau skausmas, karas ir kančios buvo neatsiejama žmonijos dalis. Savo žinias jis perduoda jaunajam Jonui.

Rodos, dabartinis – sterilusis – pasaulis turėtų būti daug geresnis, tačiau visa tai, kas tobula ir idealu tėra iliuzija, kurios kaina pavojingai didelė ir skaudi. Jonas supranta, kad vienintelis būdas visiems išsigelbėti – tai ištrūkti iš šios iliuzijos.

Ar pavyks jam sugriauti idealų pasaulį, kad žėmėje vėl įsivyrautų netobula, tačiau laisva realybė?

Įtraukiantis veiksmo filmas „Siuntėjas“ buvo sukurtas remiantis stulbinančiai populiariu Lois Lowry romanu, kuris tapo pasauliniu bestseleriu ir buvo parduotas daugiau nei 10 milijonų kopjų tiražu visame pasaulyje. Lietuvoje ši knyga taip pat išleista.

Filmo režisierius – patyręs nuotykių ir veiksmo filmų kūrėjas Phillipas Noyce, kurio nuopelnų sąraše filmai „Druska“ su Angelina Jolie, „Kaulų kolekcionierius“ ir kiti. Aktorių sąrašas filme irgi gniaužia kvapą: Jeff Bridges, Meryl Streep, Katie Holmes, Taylor Swift.

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 6 nominacijos.
Buvę eterio laikai
Rugsėjis 22d.
07:05
Rugsėjis 20d.
08:20
Rugsėjis 19d.
17:30
Rugsėjis 01d.
10:25
Rugpjūtis 31d.
12:05
Rugpjūtis 30d.
17:15

Filmo "Siuntėjas " treileriai

Treileris 1

Filmo "Siuntėjas " pagrindiniai aktoriai