The Dark Knight Rises
Metai
2012
Trukmė
2h. 44min.
ilgas
Režisierius
Christopher Nolan
Aktoriai
Šalis
UK, USA
Amžiaus cenzas
N-7

Tamsos riterio sugrįžimas (2012)

The Dark Knight Rises

2012 m. Didžioji Britanija, JAV. Veiksmo trileris.
Rež. Christopher Nolan. Vaid.: Christian Bale, Gary Oldman, Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, Anne Hathaway, Morgan Freeman.
Reitingas: N-7

Du „Oskarus“ laimėjusi ir septyniems nominuota juosta pelnė neįtikėtiną žiūrovų palankumą. Kino meistro Christopherio Nolano režisuotas filmas pasauliniame kinomanų reitinge užima garbingą 4 vietą. O mistinis Džokerio vaidmuo aktoriui Heathui Ledgeriui pelnė „Oskarą. Apdovanojimas, beje, įteiktas jo šeimai, jau po aktoriaus mirties. Neveltui šį vaidmenį, dar būdamas gyvas, jis įvardijo kaip savo mėgstamiausią ir labiausiai pavykusį darbą. Be įspūdingo H. Ledgerio pasirodymo, juosta žavi įspūdingais vaizdo efektais, puikiai parinkta muzika ir menišku grimu. Istorija žiūrovus nukelia į Gotemo miestą. Padedamas leitenanto Gordono ir advokato Dento, Betmenas ruošiasi sunaikinti kriminalines organizacijas. Šis bendradarbiavimas duoda nemažai naudos, bet netrukus juos ima persekioti piktadarys Džokeris. Ar Gotemo gyventojai įveiks blogio jėgas?

Apdovanojimai
nominuotas 1 BAFTA Film apdovanojimas. dar 38 laimėjimai & 102 nominacijos.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Nuotykių, Kriminalinis, Drama, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt