Momenti Di Trascurabile Felicità
Metai
2019
Trukmė
1h. 33min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Daniele Luchetti
Aktoriai
Šalis
Italy

Nereikšmingos Laimės Akimirkos (2019)

Momenti Di Trascurabile Felicità

Vidutinio amžiaus vyro Paolo ir jo šeimos gyvenimas tekėjo įprasta ramia vaga. Jokie ženklai nerodė artėjančios bėdos. Tačiau niekas neapsaugotas nuo nelaimingų atsitikimų. Kartą didžiuliu greičiu lekiantis sunkvežimis mirtinai partrenkia Paolą. Viskas įvyko taip staigiai, kad vyras net nespėjo suprasti, kad jo gyvenimas baigėsi. Pasirodo, kartais pasitaiko klaidų ir dangiškojoje kanceliarijoje. Netikėtai Paolui suteikiama galimybė grįžti į savo kūną net devyniasdešimt dviem minutėms...

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Fantastika

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt