Agatha And The Truth Of Murder
Metai
2018
Trukmė
1h. 33min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Terry Loane
Aktoriai
Šalis
United Kingdom

Agata Ir Tiesa Apie žmogžudystę (2018)

Agatha And The Truth Of Murder

1926 metai. Agata Kristi išgyvena šeimyninio gyvenimo krizę. Vyras prisipažįsta buvęs neištikimas ir prašo skyrybų, o naujai knygai nesiseka įkvėpti gyvybės. Ieškodama savo romanui naujų siužeto posūkių ir bandydama atsiriboti nuo nemalonumų šeimoje, Agata susitinka su moterimi, kuri ieško Florens Šor žudiko. Iš pradžių rašytoja nenoriai sutinka įsitraukti į privatų tyrimą, tačiau paskui dingsta dvylikai dienų, kad atskleistų tikrą nusikaltimą...

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Mistinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt