All Dogs Go To Heaven
Metai
1989
Trukmė
1h. 29min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Don Bluth
Aktoriai
Šalis
Ireland

Visi šunys Papuola į Rojų (1989)

All Dogs Go To Heaven

Kai kazino, turintį šunį, vardu Čarlis, nužudo jo varžovas Carface, jis iš esmės atsiduria danguje, nes visi šunys patenka į dangų. Tačiau, kadangi jis nori grįžti prie savo žudiko, jis grįžta į gyvuosius ir perspėja, kad tai nuveda į pragarą. Grįžęs jis kartu su savo senu partneriu Itchy ruošiasi atsakymui. Jis taip pat užklumpa mergaitę našlaitę, kuri gali susikalbėti su gyvūnais, taip leisdama jam gauti vidinės informacijos apie lenktynes, kad užtikrintų pergalę ir finansuotų savo planus. Tačiau visą laiką jį vis dar persekioja košmarai apie tai, kas jo laukia kitoje pusėje, nebent jis vėl įrodys, kad yra vertas dangaus.

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Animacija, Šeimai, Komedija, Fantastika, Nuotykių

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt