It: Chapter Two
Metai
2019
Trukmė
2h. 49min.
ilgas
Režisierius
Andy Muschietti
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Tas. Antroji Dalis (2019)

It: Chapter Two

Pirmoje dalyje nugalėję šiurpų klouną Penivaisą, septyni bičiuliai, pavadinti Nevykėlių klubu, per 27-erius metus užmiršo patirtą siaubą. Tačiau Penivaisas jų nepamiršo. Pajutę nepaaiškinamą trauką, jau suaugę Nevykėlių klubo nariai parvyksta namo, kur jų laukia lemiama akistata su vaikystės siaubu ir keršto ištroškusiu kraupiuoju Penivaisu. Vaidina Jamesas McAvoy'us, Jessica Chastain, Billas Haderis. Originalus pavadinimas "It. Chapter Two".

Apdovanojimai
7 laimėjimai & 34 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Siaubo, Fantastika, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt