Two Worlds
Metai
2007
Trukmė
1h. 45min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Daniel Cohen
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Du Pasauliai (2007)

Two Worlds

Kitame pasaulyje po tirono Zotan priespauda gyvena maža gentis, kuri viliasi jog pranašystė apie išgelbėtoją iš kito pasaulio išsipildys ir jis juos išlaisvins. Tuo tarpu Paryžiuje, mūsų pasaulyje, meno restauratorius Rémy Bassano dirba ir gyvena paprastą šeimos vyro gyvenimą. Vieną dieną, kai jo studija visiškai užliejama, jis yra išmetamas į kitą pasaulį. Ši pirma kelionė yra trumpa, bet su ja prasideda problemos – sugrįžusį jį palieka žmona ir draudėjas atsisako apmokėti potvynio nuostolius. Visų atstumtas, jis išeina ieškoti paguodos kitur, bet greitai ir vėl yra įtraukiamas į žemę ir nusiunčiamas į kitą, genties pasaulį – kad būtų pasveikintas kaip išlaisvintojas

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Fantastika, Documentinis, Trumpas, Karinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt