The Musketeer
Metai
2001
Trukmė
1h. 44min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Peter Hyams
Aktoriai
Šalis
United Kingdom
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Muškietininkas (2001)

The Musketeer

Niujorke gimęs režisierius Peteris Hyamsas savaip interpretavo klasikinį Aleksandro Diuma kūrinį. Prie špagų ir fechtuotojų "šokių" jis pritaikė ir kitą stilistiką – Rytų kovos choreografiją ir samurajų kovų epizodus. Rezultatas – filmas, kuriame susipina laikas, stiliai, klasika, puiki prancūzės Catherine Deneuve ir "Amerikietiškojo pyrago" žvaigždės Minos Suvari vaidyba. Pagrindinis vaidmuo patikėtas serialo "Grei anatomija" žvaigždei Justinui Chambersui. Jo vadinamas D'Artanjanas – atkaklus jaunuolis, trokštantis tarnauti karaliaus muškietininkų gvardijoje ir rasti savo tėvų žudikus. Ar jis pasieks savo tikslus ir atkeršys? Originalus pavadinimas "The Musketeer".

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Nuotykių, Veiksmo, Romantinis, Šeimai

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt