Ostwind – Aris Ankunft
Metai
2019
Trukmė
1h. 42min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Theresa von Eltz
Aktoriai
Šalis
Germany

Viesulas. Ari Atvykimas (2019)

Ostwind – Aris Ankunft

Ketvirtoji populiaraus filmo jaunimui dalis. Viesulą ir Miką sieja stiprus ryšys, nors juos skiria vandenynai. Naujojoje istorijoje šis magiškas ryšis tampa ir palaima, ir prakeiksmu. Viskas pasikeičia, kai jų gyvenime pasirodo ypatinga mergaitė. Impulsyvioji Ari ateina į jojimo treniruotę, kur užgimsta ypatingas jos ryšys su neprilygstamuoju Viesulu. Ten pat susipažįsta ir su Mika. Tarp mergaičių užsimezga stipri draugystė. Mika ir Ari bando išgelbėti sodybą ir apsaugoti mylimą žirgą nuo nevėkšlos žirgų trenerio Torduremo.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Nuotykių, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt