Ostwind - Der Große Orkan
Metai
2020
Trukmė
1h. 36min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Lea Schmidbauer
Aktoriai
Šalis
Germany

Viesulas Ir Didysis Uraganas (2020)

Ostwind - Der Große Orkan

Ari apsigyvena žirgyne, kur globoja Viesulą ir kitus žirgus. Kilus vasaros audrai, mergina išgelbsti pabėgusius cirko arklius ir juos priglobia. Ari susidraugauja su cirke dirbančiu Karlu. Netrukus jie pastebi, kad jau kiek pasiligojęs senas arklys Uraganas kenčia žiaurų cirko savininko Jirio elgesį. Ari ir Karlas kartu su Viesulu parengia planą, kaip išgelbėti Uraganą. Tai nebus lengva, nes Jiris turi šiokių tokių klastingų užmačių dėl Viesulo. Laukia tikrai sunki misija.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Nuotykių, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt