Sune – Best Man
Metai
2019
Trukmė
1h. 28min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jon Holmberg
Aktoriai
Šalis
Sweden

Sunė – Vyriausiasis Pabrolys (2019)

Sune – Best Man

Sunė yra apimtas palaimos dėl klasės "slaptos mokyklinės" išvykos. Ypač berniuką džiugina mintis, kad kartu keliaus ir jo geriausią draugė Sofi. Jie nekantraudami skaičiuoja dienas, kad galės kartu leisti dienas. Tačiau staiga berniukas suvokia, kad klasės išvyka ir jo senelio Helmerio vestuvės – tą patį savaitgalį. Sunę apima panika: klasės išvyka su Sofi ar senelio šventė, kurioje jis turi būti ypatingas svečias? Berniukas negali apsispręsti, todėl nutaria dalyvauti abiejuose įvykiuose. Na, kažkaip visur po truputį... Rodytas Tarptautinio Berlyno kino festivalio vaikų ir jaunimo filmų konkurse.

Apdovanojimai
6 nominacijos

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Gegužė 24d. penktadienis
23:00
Gegužė 26d. sekmadienis
02:00

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt