Le Sorelle Macaluso
Metai
2020
Trukmė
1h. 28min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Emma Dante
Aktoriai
Šalis
Italy

Filmas: Seserys Makaluzo (2020)

Le Sorelle Macaluso

Šį filmą režisierė sukūrė pagal pačios sukurtą populiarią ir apdovanotą pjesę. Penkios seserys, kurių amžius - nuo 9 iki 18 metų, gyvena Palermo pakraštyje. Marija, Pinučia, Lija, Katia ir Antonela yra našlaitės ir gali pasitikėti tik savo pačių jėgomis. Seserys išsilaiko nuomodamos balandžius įvairioms ceremonijoms. Nepaisant sunkumų, jų vaikystė kupina vilčių apie geresnę ateitį. Tačiau netikėtas įvykis pakeičia gyvenimo tėkmę. Jas sujungia bendra paslaptis. Seserys labai myli viena kitą. Tarp jų nėra neišsakytų priekaištų, nuoskaudų, šalia tikrų jausmų išlieka lojalumas ir solidarumas. Jos lyg vienas kūnas, kuriame kiekviena atlieka svarbaus organo vaidmenį. Kiekviename gyvenimo etape: vaikystėje, sulaukus brandos, senatvėje - seserys lenktyniauja su laiku ir atsiminimais, kurie tinkamai godojami būna stipresni už mirtį. Jos susiduria su pačiomis įvairiausiomis problemomis, tarp jų ir toji, kurios niekas neišvengsime, - mirtis.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt