A Serious Game
Metai
2016
Trukmė
1h. 56min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Pernilla August
Aktoriai
Šalis
Denmark

Filmas: Rimti žaidimai (2016)

A Serious Game

Filmas nukelia į XX amžiaus pradžią. Nepasiturintys jaunuoliai – žinomo tapytojo duktė Lidija ir jaunas žurnalistas Arvidas – įsimyli. Lidijos tėvas miršta, o Arvidas negali vesti, nes kišenėse neturi nė skatiko. Atsisveikinę abu pasirenka patogų beaistrį gyvenimą: Lidija išteka už gerokai vyresnio verslininko, Arvidas veda pasiturinčių tėvų dukterį. Pragmatiškumas, atrodytų, toks svetimas jaunystei, išryškina savanaudišką pagrindinių veikėjų prigimtį. Įsimylėjėliai susitinka po dešimties metų. Jiems nelemta būti nei kartu, nei atskirai. Savanaudiškos prigimties Lidija ir Arvidas pradeda kankinti ne tik aplinkinius, bet ir vienas kitą. Tik čia tenka vienintelį kartą juos pateisinti – veikėjai brangiai moka už pasirinkimus, bet taip galiausiai pažįsta save ir kitą. Tai aistringa meilės istorija apie mūsų norus ir kainą, kurią esame pasirengę už juos sumokėti. Filmas pastatytas pagal Hjalmaro Soderbergo romaną. Pelnė Švedijos kino apdovanojimus "Guldbagge" už kostiumus, o aktorius Michaelis Nyqvistas – už antrojo plano vaidmenį. Pelnytos ir 4 nominacijos. Rodytas Kabūro romantinių filmų festivalyje, kur režisierė nominuota "Grand Prix". Filmą matė ir Europos šalių kino forumo "Scanorama" Vilniuje žiūrovai.

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 4 nominacijos
null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt