Copie Conforme
Metai
2010
Trukmė
1h. 46min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Abbas Kiarostami
Aktoriai
Šalis
Belgium

Filmas: Patvirtinta Kopija (2010)

Copie Conforme

Prancūzė, antikvariato savininkė, turinti vaiką, sutinka anglų rašytoją, atvykusį į Toskaną pristatyti savo knygos apie originalius meno kūrinius ir jų kopijas. Iš pradžių, regis, jie – nepažįstamieji. Vėliau, kai kavinės darbuotoja juos palaiko sutuoktiniais, ši mintis moteriai ir vyrui visai patinka, ir jiedu pradeda improvizuoti. Prancūzė ir britas nuo intelektualių kalbų pereina prie užuominų apie vienas kito asmenines detales, išsinuomoja viešbučio kambarį, apie kurį abu kalba kaip apie vietą, kur praleido medaus mėnesį. Bet ar iš tikrųjų? O galbūt jie tikrai susituokę? Rašytojas vienu metu net garsiai pasvarsto: "Mes nebloga pora, tiesa?" Taigi ar jie pora, ar tiesiog jos kopija? Kas yra santuoka: pasikartojantis žaidimas ar pančiojantys įsipareigojimai, pokštas ar pareiga? Nėra vienos tiesos ar tikrovės. Visas filmas yra vyro ir moters pokalbis iki akimirkos, kol atvyks jo traukinys. Tai pirmasis žymaus režisieriaus Abbaso Kiarostamio filmas, sukurtas ne Irane ir ne apie Iraną. Režisierius teigė, kad filmas atsirado dėl J. Binoche. Jis papasakojo aktorei sugalvotą istoriją, ir būtent jos reakcija pastūmėjo parašyti scenarijų. Filmas rodytas Tarptautinio Kanų kino festivalio konkurse, režisierius pelnė specialų prizą, o J. Binoche – geriausios aktorės apdovanojimą. Iš viso 10 apdovanojimų ir 28 nominacijos. Rodytas Vilniaus tarptautiniame kino festivalyje "Kino pavasaris".

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt