Parents Home Alone: The Schroeders
Metai
2017
Trukmė
1h. 28min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Josh Broecker
Aktoriai
Šalis
Germany

Tėvai Vieni Namuose. Šrėderiai (2017)

Parents Home Alone: The Schroeders

Po sūnaus išleistuvių vakarėlio Sabinos ir Berndo Šrėderių gyvenime prasideda naujas etapas. Sutuoktiniams atsiranda daugiau laiko sau ir savo svajonėms. Tačiau Berndas akimirkomis kartu ar tolimomis kelionėmis nesidžiaugia – jis visas paniręs į darbus. Sabina nuobodžiauja ir svajoja apie atostogas. Jiedu jaučiasi nutolę vienas nuo kito. Nors žmona ir mėgina atgaivinti romantines nuotaikas, visi bandymai sėkmės nepranašauja.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, TV Filmas, Komedija, Šeimai

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt