Dog
Metai
2022
Trukmė
1h. 42min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Channing Tatum
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Šuo (2022)

Dog

JAV armijos reindžeris Brigsas – sunkoko charakterio vaikinas. Nuolat įsiveliantis į konfliktus, ne visuomet gerbiantis viršesnius rangu pareigūnus, sunkiai paklūstantis taisyklėms – žodžiu, ne pats maloniausias kompanionas. Kai Brigsas nušalinamas nuo pareigų, kažkam iš jo vadų šauna auksinė mintis: automobiliu nugabenti tarnybinį šunį į buvusio partnerio laidotuves kitoje Amerikos pusėje. Sėkmingai įvykdęs šią „misiją“ vaikinas galėtų grįžti į tarnybą. Brigsas su džiaugsmu sutinka, nes Belgijos aviganis Lulu iš pradžių atrodo visai normalus šuo. Tačiau vos išvažiavus pro bazės vartus, aviganis parodo savo tikrąjį veidą. Kelionės metu abu reindžeriai – žmogus ir šuo – varys vienas kitą iš proto: nuolat riesis tarpusavyje ir su aplinkiniais, pažeis keletą įstatymų ir per plauką vos išvengs mirties. Tačiau tuo pat metu jie pamažu mokysis suprasti ir priimti vienas kitą bei užmegs netikėtą ir nuolat stiprėjančią draugystę.

Apdovanojimai
2 laimėjimai

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 22d. šeštadienis
06:00
Birželis 13d. ketvirtadienis
12:15
Birželis 12d. trečiadienis
08:35
Birželis 10d. pirmadienis
15:55
Birželis 08d. šeštadienis
15:50
Birželis 02d. sekmadienis
10:00
Gegužė 31d. penktadienis
20:00
Gegužė 26d. sekmadienis
05:50

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt