Lemonade Stand Romance
Metai
2021
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Max McGuire
Aktoriai
Šalis
Canada

Filmas: Limonado Kioskas (2021)

Lemonade Stand Romance

Viešųjų ryšių specialistė Triša visas jėgas skiria visuomenės interesų gynimui. Drauge su kolegomis ji ieško būdų, kad būtų panaikintas absurdiškas įstatymas, draudžiantis prekiauti gatvėse naminiu limonadu. Sužinojusi, kad gautas naujas skundas apie tokią neteisėta veikla, Triša skuba į Auksinį slėnį, savo gimtąjį miestelį, kad išsiaiškintų apie pažeidimą kuo daugiau detalių. Prieš trylika metų pasprukusi iš provincijos į didmiestį, Triša nesitikėjo kada nors čia grįžti. Bet vos atvykusi, netikėtai sutinka savo jaunystės meilę Evaną. Dar daugiau painiavos įneša žinia, kad dešimtmetė įstatymo pažeidėja, pardavinėjusi limonadą, yra Evano dukra Meisė. Evanas ir Triša suvienija jėgas dėl bendro tikslo. Jie privalo sužinoti, kas pateikė anoniminį skundą. Tarp jų vėl įsiplieskia romantikos kibirkštys. Bet ar nepasikartos istorija? Ar Triša pabūgusi jausmų ir vėl nespruks iš Auksinio slėnio?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Komedija, Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt