Sheytan Vojud Nadarad
Metai
2020
Trukmė
2h. 31min.
ilgas
Režisierius
Mohammad Rasoulof
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Blogio Nėra (2020)

Sheytan Vojud Nadarad

Šis pustrečios valandos trunkantis epinis pasakojimas iš esmės yra apie blogį, kurį žmonės dėl įvairiausių aplinkybių būna priversti daryti vieni kitiems. Kur kasdien anksti atsikėlęs važiuoja padorus šeimos žmogus Hešmatas? Puja negalėtų nuskriausti net vabalo, bet jam įsakoma žudyti. Džavadas dar nežino, kad piršlybos bus ne vienintelė staigmena jo merginai gimtadienio proga. Provinciją pasirinkęs daktaras Bahramas kviečia atvažiuoti dukterėčią. Ką jis nori jai paaiškinti ir kokia paslaptis juodu sieja? Keturios filmo istorijos atskleidžia esminę filmo temą – moralinių vertybių ir mirties bausmės santykį. Svarstoma, kiek erdvės individo laisvei yra likę despotiško režimo sąlygomis. Vyksta gėrio ir blogio kova. Deja, gėris ne visada nugali. Yra nusikaltimas, yra ir bausmė. Ar visada bausmės teisingos? Ar būtina bausti? Ar visada nubaudžiami tik kaltieji? Kaip gyventi tam, kuris įgyvendino bausmę ir dabar jaučiasi esąs žudikas? Filmo autorius Mohammadas Rasoulofas "Blogio nėra" kūrė sudėtingomis sąlygomis, kone slapta. Šis filmas Irane uždraustas. Režisieriui neleidžiama išvykti iš šalies. Filmas laimėjo "Auksinį lokį" ir Ekumeninės žiuri prizą Berlyno kino festivalyje. Iš viso 16 kino apdovanojimų ir 10 nominacijų.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt