Pohlmann Und Die Zeit Der Wünsche
Metai
2020
Režisierius
Matthias Tiefenbacher
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Netyčinė Meilė (2020)

Pohlmann Und Die Zeit Der Wünsche

Sėkmės lydimo architekto Tomo Polmano gyvenime viskas sudėliota iki smulkmenų. Jis net dirba su savo silpnybe – paniška baime kalbėti prieš žmones. Įveikti šią silpnybę jam padeda programėlė, kurią jis naudoja kartu su įprasta rytine mankšta. Žinoma, apie ką nors panašaus į "didžiąją meilę" negali būti nė kalbos. Visiškai kitaip atrodo chaotiška Saros kasdienybė: ji viena augina dvylikametį sūnų, dirba naktinėje pamainoje ir siekia gauti paskolą, kad susigrąžintų bankrutavusį kioską. Deja, Tomui patinka vairuoti automobilį nesilaikant taisyklių, todėl dėl eismo įvykio jam priteisiama viešųjų darbų ligoninėje. Šis netikėtumas ir padeda tokiems skirtingiems žmonėms suartėti. Patekęs į ligoninės Vaikų skyrių, Tomas susipažįsta su Saros sūnumi Pauliu, kenčiančiu nuo neįprasto dusulio. Susitikęs su vienišu berniuku, primenančiu jo paties skausmingą vaikystę, Tomas atranda iki šiol nepažintą savo talentą: jis turi puikų humoro jausmą ir moka linksminti žmones. Ši jo savybė sužavi ne tik ligoninės komandą, bet ir Sarą. Tačiau kelias į meilę nėra lengvas – likimas yra paruošęs keletą kliūčių. Dėl Paulio gerovės Tomas įsitraukia į Saros rūpesčius. Norėdamas juos įveikti ir laimėti kovą, vyras turi pats ryžtis naujiems pokyčiams.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt