The School of the Magical Animals
Metai
2020
Trukmė
1h. 33min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Gregor Schnitzler
Aktoriai
Šalis
Austria

Magiškų Gyvūnų Mokykla (2020)

The School of the Magical Animals

Margit Auer ir Ninos Dulleck to paties pavadinimo knygų serijos vaikams ekranizacija. Ida – naujokė mieste, ir jai sunku susirasti draugų. Vieną dieną keistoji klasės auklėtoja ponia Kornfild paskelbia, kad netrukus kiekvienas klasėje turės stebuklingą gyvūną. Ida gauna lapę Rabat. Benis, toks pat vienišius, kaip ir Ida, nuo šiol turi naują draugę – vėžliukę Henrietą. Gyvūnai yra ypatingi: jie ne tik turi magiškų gebėjimų, bet yra savito charakterio ir gali kalbėti! Kaip ir dera vėžliui, Henrieta nėra pati greičiausia, tačiau jai jau beveik 200 metų ir ji labai išmintinga. Kita vertus, Rabat irgi labai protinga ir gudri. Patrauklioji Ida greitai tampa klasės žvaigžde, ir visi nori su ja draugauti. O Benio gyvenimas nepasikeičia, bet su Henrieta jis nebesijaučia toks vienišas. Net gali kartu su ja važinėti riedlente ir patirti nuotykių. Vieną dieną mokykloje kyla didelis sujudimas: paslaptingas vagis krečia piktadarybes ir dingsta daiktai. Vaikai su savo stebuklingais gyvūnais išsiruošia ieškoti kaltininko.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Nuotykių, Fantastika

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt