Love At Look Lodge
Metai
2020
Trukmė
1h. 20min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Max McGuire
Aktoriai
Šalis
Canada

Filmas: Ypatingos Vestuvės (2020)

Love At Look Lodge

Darbui visą savo gyvenimą skiriantis Nojus planuoja savaitės trukmės atostogas atokiame užmiesčio viešbutyje. Čia jis ketina apsistoti iki sesers Justinos vestuvių. Sesers, su kuria ilgus metus nepalaikė jokių artimų ryšių. Dabar Justina džiaugiasi, kad Nojus stengiasi atkurti santykius ir dalyvauti jos vestuvėse. Negana to, jis pažada viešbučio renginių organizatorei Lilei pagelbėti planuoti vestuvių pokylį. Nuo pat pirmos pažinties akimirkos Lilė neabejoja, kad Nojui rūpi tik sėdėti biure ir nuo ryto iki vakaro dirbti. Ji skatina vaikiną gyventi šia akimirka, mėgautis gyvenimo teikiamomis dovanomis ir šiek tiek labiau palaikyti seserį jos vestuvių dieną. Lilės pastangos nenueina perniek. Tarp jos ir Nojaus užsimezgę šilti jausmai perauga į meilę, o darboholikas vaikinas pradeda suprasti, kas yra tikrosios gyvenimo vertybės.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, TV Filmas, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt