Alfons Zitterbacke
Metai
2019
Trukmė
1h. 33min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Mark Schlichter
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Alfonsas Citerbakė (2019)

Alfons Zitterbacke

Vienuolikmetis Alfonsas Citerbakė svajoja apie nepaprastus nuotykius ir žygdarbius. Jis pasiryžęs pagaliau daug sportuoti ir gerai mokytis, nes nori tapti astronautu. Deja, realiame gyvenime viskas atrodo visai kitaip: mokytojai nevertina jo pasiekimų gerais pažymiais, bendraklasiai tyčiojasi iš jo dėl pavardės, o ir jo tėvas Paulis yra labai griežtas. Tik Benis išlieka ištikimu Alfonso draugu. Tuomet berniukas išgirsta apie skraidančių aparatų varžybas ir nusprendžia, kad tai galimybė visiems įrodyti savo sugebėjimus. Žinoma, jam padeda Benis, tačiau netikėtai sulaukia ir naujosios klasės draugės Emilijos paramos. Ryžtingas trejetas pradeda ruoštis – jie konstruoja milžinišką raketą, kuri turėtų nustelbti kitų klasės draugų modelius. Tačiau Alfonsui to nepakanka, nes jo "Raketa" tikrai turi tapti pačia geriausia.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Nuotykių, Komedija

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt