Crescendo
Metai
2019
Trukmė
1h. 47min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Dror Zahavi
Aktoriai
Šalis
Germany
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Crescendo (2019)

Originalus pavadinimas: Crescendo

Kai pasaulinio garso dirigentas Eduardas Šporkas priima užsakymą suburti Izraelio ir Palestinos jaunimo orkestrą, jis greitai įtraukiamas į neišsprendžiamų problemų audrą. Vyras turi panaudoti visus įgūdžius bei talentą, kad įveiktų nesutarimus ir priverstų jaunuolius groti darniai. Jaunieji muzikantai iš skirtingų barikados pusių, užaugę karo, priespaudos ir nuolatinio teroristų išpuolių pavojaus sąlygomis, nesugeba susiburti į ansamblį. Pasislėpę už dviejų geriausių smuikininkų: emancipuotos palestinietės Leilos ir gražuolio izraeliečio Rono – jie pasidalija į dvi puses, kurios nepasitiki viena kita tiek scenoje, tiek už jos ribų. Ar pavyks Eduardui Šporkui priversti jaunuolius pamiršti neapykantą bent trims savaitėms iki koncerto?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Muzikinis, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt