The Legend Of Tarzan
Metai
2016
Trukmė
1h. 49min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
David Yates
Aktoriai
Alexander Skarsgård Christoph Waltz Samuel L. Jackson Margot Robbie Djimon Hounsou
Šalis
Canada
Amžiaus cenzas
N-14

Tarzanas. Džiunglių Legenda (2016)

The Legend Of Tarzan

6.2
IMDb
184.5K balsų

2016 m. JAV. Nuotykių filmas.
Rež. David Yates. Vaid.: Alexander Skarsgård, Samuel L. Jackson, Margot Robbie, Djimon Hounsou, Jim Broadbent, Christoph Waltz.
Reitingas: N-13

Paskutiniųjų keturių "Hario Poterio" filmų režisierius pristato naują nuotykių epą apie beždžionių surastą ir išaugintą žmonių vaiką Tarzaną. Gyvenimo džiunglėse etapą palikęs praeityje, kartu su mylima gražuole žmona Džeine lordas Greistokas gyvena Londone ir yra gerbiamas visuomenės narys. Vis tik, praėjus keliolikai metų, likimas jį nuveda atgal į Afrikos džiungles.

Anglijos parlamentas paskiria lordą Greistoką prekybos emisaru Konge. Lordas noriai imasi jam paskirtų pareigų ir išvyksta į Afriką, net neįtardamas, kad yra tik menka figūra didžiuliame keršto ir godumo plane, kurio autorius – didikas Leonas Romas, žinomas „Belgo“ pravarde. Belgas, savo ruožtu, ir baisiausiame sapne negalėjo tikėtis, kad stodamas prieš lordą Greistoką ir pagrobdamas jo žmoną Džeinę, pažadins tikrą žvėrį – džiunglių žmogų Tarzaną.Paskutiniųjų keturių "Hario Poterio" filmų režisierius pristato naują nuotykių epą apie beždžionių surastą ir išaugintą žmonių vaiką Tarzaną. Gyvenimo džiunglėse etapą palikęs praeityje, kartu su mylima gražuole žmona Džeine (akt. Margot Robbie) lordas Greistokas (aktorius Alexander Skarsgård) gyvena Londone ir yra gerbiamas visuomenės narys. Vis tik, praėjus keliolikai metų, likimas jį nuveda atgal į Afrikos džiungles. Anglijos parlamentas paskiria lordą Greistoką prekybos emisaru Konge. Lordas noriai imasi jam paskirtų pareigų ir išvyksta į Afriką, net neįtardamas, kad yra tik menka figūra didžiuliame keršto ir godumo plane, kurio autorius – didikas Leonas Romas, žinomas „Belgo“ pravarde (akt. Christoph‘as Waltz‘as). Belgas, savo ruožtu, ir baisiausiame sapne negalėjo tikėtis, kad stodamas prieš lordą Greistoką ir pagrobdamas jo žmoną Džeinę, pažadins tikrą žvėrį – džiunglių žmogų Tarzaną.

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 4 nominacijos

Filmo "Tarzanas. Džiunglių Legenda" treileriai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo "Tarzanas. Džiunglių Legenda" pagrindiniai aktoriai