The Predator
Metai
2018
Trukmė
1h. 47min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
John McTiernan
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Grobuonis (2018)

The Predator

Kosminis laivas, skraidinęs Grobuonį į žemę – sudūžta. JAV karinės žvalgybos snaiperis Kvinas Makeina sugeba nuginkluoti padarą ir jo ginklų dalis išsiunčia tyrimams. Netrukus pats Kvinas areštuojamas ir tampa tyrimų objektu. Kariškis ir žuvusio Grobuonies kūnas nugabenami į laboratoriją. Paaiškėja, kad Grobuonies DNR sudėtyje yra ir žmogaus genų. Kaip tai galėjo nutikti? Juk taip patobulinę savo DNR šie sutvėrimai sustiprino savo galias, protą, reakciją. Netikėtai Grobuonis atgyja ir visi laboratorijos darbuotojai tampa jo aukomis. Pabėgęs nežemiškos kilmės padaras tampa didžiausia grėsme visiems, pasitaikiusiems jo kelyje. Ar JAV karinės pajėgos sugebės atremti nežemiškos galios ataką?

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 8 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Mokslinė fantastika, Veiksmo, Nuotykių, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt