Foxter & Max
Metai
2019
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Anatoli Mateshko
Aktoriai
Šalis
Ukraine

Filmas: Foksteris Ir Maksas (2019)

Foxter & Max

Eidamas po pamokų namo Maksas randa purškiamų dažų skardinę ir nepraleidžia progos nupiešti ant sienos grafiti. Didžiausiam berniuko siaubui, nupieštas šuns piešinys atgyja ir pradeda jį persekioti. Supratęs, kad atsikratyti keistojo roboto nepavyks, Maksas su juo susidraugauja. Pasirodo, šuo yra sukurtas iš nanobotų, supergalių turinčių dalelių. Berniuko gyvenimas pasikeičia, nes šunelio dėka jis tampa patrauklus, gali apsiginti nuo engėjų ir sužavėti visas mokyklos gražuoles. Deja, smagus gyvenimas baigiasi, kai paauglį ir jo šunelį ima medžioti pavojingiausi miesto nusikaltėliai. Juk turėti tokią išmanią ir pažangią technologiją, – reiškia valdyti pasaulį!

Apdovanojimai
3 laimėjimai & 3 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Nuotykių, Fantastika, Šeimai

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt