Black Box
Metai
2021
Trukmė
1h. 40min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Emmanuel Osei-Kuffour, Jr.
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Juodoji Dėžė (2021)

Black Box

Naujutėlaitis orlaivis su 300 keleivių sudūžta kalnuose. Užfiksuota skrydžio trajektorija atskleidžia siaubingą avarijos mastą ir netikėtumą, kai lėktuvas tapo nevaldomas ir krito priekiu žemyn į uolas. Jaunas ir talentingas juodųjų dėžių analitikas Metju gauna užduotį išsiaiškinti, kas iš tiesų įvyko skrydžio metu. Rasta juodoji dėžė yra vienintelis katastrofos eigą užfiksavęs prietaisas. Pagal juodosios dėžės duomenis surašomos išvados ir vadovybė nusprendžia, kad tyrimas yra baigtas. Tačiau Metju nenuleidžia rankų. Nuojauta kužda, kad su turimais įrodymais kažkas negerai. Nepaklusdamas savo viršininkui, Metju nusprendžia ištirti šią bylą savo jėgomis. Vėl ir vėl klausydamasis garso takelių Metju pradeda aptikti nerimą keliančių detalių. Ar juosta galėjo būti pakeista? Kas ir kodėl siekė suklastoti juodosios dėžės įrašą? Vaikino karjera ir net gyvybė pakimba ant plauko. Ar atkapstytos tiesos kaina nebus per didelė?

Apdovanojimai
5 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Siaubo, Mokslinė fantastika, Trileris, Drama, Mistinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt