Meerkat Maantuig
Metai
2017
Trukmė
1h. 40min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Hanneke Schutte
Aktoriai
Šalis
South Africa

Surikatų Erdvėlaivis (2017)

Meerkat Maantuig

Nedrąsi, beprotiškos vaizduotės 13-metė Gideonette de La Rey sužino, kad vardas, kurį jai suteikė, yra baisus prakeiksmas. Mirus tėvui, Gideonetę paralyžiuoja baimė ir ji išsiunčiama gyventi į ūkį miške pas senelius, kur susidraugauja su jaunu kurčiu berniuku, kuris „treniruojasi“ tapti astronautu ir ruošiasi išskristi Mėnulio laivu, kuriuo Gideonette senelis pastatė.

Apdovanojimai
7 laimėjimai & 15 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Fantastika, Veiksmo, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt