Jeg Er William
Metai
2017
Trukmė
1h. 26min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jonas Elmer
Aktoriai
Šalis
Denmark

Filmas: Aš – Viljamas (2017)

Jeg Er William

Viljamas gyvena su dėde Nilsu. Berniuko tėvas žuvo avarijoje, o motina yra psichiškai nestabili. Nilsas anksti išeina į pensiją ir pragyvena iš visko po truputį. Iš pradžių Viljamas klasėje nepritampa, laikomas silpnavaliu, neįdomiu kaimiečiu. Jį niekina ir klasės gražuolė Viola. Tačiau dėdė Nilsas patenka į bėdą. Jo skola už lošimus vis didėja, o vietinis miestelio gangsteris nori pinigus susigrąžinti. Dabar Viljamas turi pasistengti ir, sukaupęs drąsą bei vaizduotę, apsaugoti save ir dėdę. Be to, jam tenka ir gintis nuo įžūlių klasės paauglių teroro, ir užkariauti Violos širdį. Netrukus paaiškėja, kad Viljamas yra stipraus charakterio išmintingas berniukas. Jis tikras kietuolis, susidorojęs su visais sunkumais ir užsitarnavęs pagarbą ir meilę.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt