A Son
Metai
2019
Trukmė
1h. 36min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Mehdi M. Barsaoui
Aktoriai
Šalis
France,Lebanon,Qatar,Tunisia

Filmas: Sūnus (2019)

A Son

"Sūnus" – tai istorija apie šeimos tragediją, kuri katastrofiškai pakeičia visų jos narių gyvenimą. Įvykiai rutuliojasi 2011 m. vasarą Tunise, kur atostogauja visa šeima – Faresas, Merjem ir jų dešimtmetis sūnus Azizas. Šis sunkiai sužeidžiamas per teroristų išpuolį. Jam reikia skubiai persodinti kepenis. Ši tragedija atskleidžia ilgai slėptą paslaptį, kuri gali sugriauti šeimą. "Gyvenu patriarchalinėje visuomenėje, pagrįstoje musulmoniškomis ir arabiškomis vertybėmis, kuriose Tėvas laikomas šventu. Šios vertybės kartais tėvystę apriboja kraujo ryšiu, pavarde, genetine seka. Filmas "Sūnus" yra ne tik filmas apie tėvystę, bet ir apie sutuoktinių porą, jos vietą visuomenėje, taip pat apie jų teises – tiek moterų, tiek vyrų. Tai kelionė tiesos link – emancipacijos link", – apie filmą kalbėjo režisierius. Prancūzijos kino "Cezaris", Lumiere apdovanojimą ir tarptautinio Venecijos kino festivalio prizą pelnė aktorius Sami Bouajila. Filmas apdovanotas Kairo, Kartaginos, Hamburgo, Malmės ir kituose kino festivaliuose. Iš viso 17 kino apdovanojimų ir 13 nominacijų.

Apdovanojimai
4 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Trumpas

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt