Everything, Everything
Metai
2017
Trukmė
1h. 36min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Stella Meghie
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Man Esi Viskas (2017)

Everything, Everything

Filmas sukurtas pagal rašytojos Nicolos Yoon bestselerį. Įsivaizduok, koks būtų tavo gyvenimas, jei negalėtum paliesti išorinio pasaulio? Negalėtum įkvėpti gryno oro, pajusti, kaip saulės spinduliai sušildo skruostus, ar pabučiuoti patikusio vaikino? Mergaitė Madi dėl pavojingos ligos visus aštuoniolika metų gyveno lyg po stikliniu gaubtu, nė karto nebuvo palikusi sterilios savų namų aplinkos, nė karto nebuvo išėjusi į lauką. Tačiau į gretimą namą atsikrausčius vaikinui Oliui, jie ima žiūrėti pro langą vienas į kitą, susirašinėti žinutėmis, ir tokia izoliacija Madi tampa nebepakeliama. Mergina beprotiškai trokšta patirti išorinį pasaulį ir pirmąją meilę. Mergina nori ištrūkti, kad ir kas nutiktų. Kad galėtų būti kartu, jaunuoliai ryžtasi rizikuoti viskuo. Olis pasirengęs išsivesti Madi į jai dar nepažįstamą pasaulį.

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 5 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt