Halvdan Viking
Metai
2018
Trukmė
1h. 37min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Gustaf Åkerblom
Aktoriai
Šalis
Sweden,Germany

Filmas: Vikingas Halvdanas (2018)

Halvdan Viking

Šlubčiojantis Halvdanas gyvena Rytų kaime kartu su kalviu Bjornu. Šis juo rūpinasi nuo tada, kai berniuko tėvas išvyko plėšikauti. Halvdanas nėra tinkamas būti vikingu, todėl Rytų kaime jis neturi draugų. Berniukas – išmintingas atsiskyrėlis. Nepaisydamas vyresniųjų patarimo, dažnai leidžiasi į nuotykius ir vis labiau artėja prie uždraustos teritorijos – Vakarų kaimo, esančio anapus galingos upės. Šiedu kaimai nuo seno nesutaria. Vieną dieną, vaikščiodamas prie upės, pasienio miške Halvdanas sutinka Mėją, priešų kaimo valdovo dukterį. Nepaisydami draudimo bičiuliautis, jie susidraugauja ir pradeda suprasti, kad pyktis, tvyrantis tarp kaimų, niekam nenaudingas. Ar tikrai išmintingajam Halvdanui pavyks visus pergudrauti? Ar pasiseks sutaikyti užsispyrusius valdovus? Ir ką bendro su tuo turi slapta kalba, pamestas kirvis ir kalnai greitai gendančio maisto?

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai, Nuotykių

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt