For The Love Of Pasta
Metai
2022
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Dylan Pearce
Aktoriai
Šalis
Canada

Su Meile Iš Italijos (2022)

For The Love Of Pasta

Švęsdama savo gimtadienį itališkame restorane, Arielė pažada draugei, kad tikrai pradės susitikinėti su vaikinu. Tik su viena sąlyga – jos išrinktasis turi būti idealus. Lyg tyčia, svajonės vaikino aprašymą atitinkantis jaunuolis įžengia į restoraną. Arielė nusprendžia sužavėti jį bet kokia kaina. Pasikalbėjusi su restorano vadovu Danieliumi mergina sužino, kad nežįstamasis yra nuolatinis klientas. Sužimba viltis vėl jį pamatyti. Tereikia kuo dažniau lankytis būtent šiame restorane. Danielis netrunka pastebėti dažnus merginos apsilankymus. Norėdama paslaptyje išlaikyti tikrą apsilankymų tikslą, Arielė Danieliui pameluoja, kad rašo straipsnį apie itališkos virtuvės autentiką. O kas geriau galėtų pagelbėti su šiuo straipsnių ciklu, jei ne Danielis? Jaunuoliai neria į nepakartojamą skonių, kvapų ir spalvų pasaulį. Drauge gamindami ir ragaudami patiekalus, jie vis labiau gerbia ir pasitiki vienas kitu. Lemtingą vakarą, kai restorane švenčia minios ir pro duris įžengia taip medžiojamas nepažįstamasis, Danielius praregi. Jis pagaliau supranta, ko siekė Arielė visa tą laika…

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Komedija, Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt