Twigson & The Sea Monster
Metai
2020
Trukmė
1h. 11min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Tove Undheim
Aktoriai
Šalis
Norway

Pagaliukas Ir Jūros Pabaisa (2020)

Twigson & The Sea Monster

Penktasis filmas, pasakojantis apie medinį žmogeliuką Pagaliuką ir jo nenuoramą draugą Jaunėlį, sukurtas pagal Anne-Catharinos Vestly knygas. Šį kartą Pagaliukas su Jaunėliu vyksta vasaros atostogų į ypatingą Vasaros salą, pas tetą Tėja ir Filipą. Ten jie sutinka aštuonmetę Edę, kuri apie paslaptingą blogą reputaciją turinčią salą žino viską. Juk netoli jos pastebėta jūros gyvatė, apie kurią girdėjo iš įvairių legendų. Vieną dieną atvyksta ir jūros pabaisų ekspertas. Draugų laukia kupina nuotykių vasara, kai ieškant klastingos jūros pabaisos išbandoma draugystė.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Šeimai

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt