Santaman
Metai
2022
Trukmė
1h. 28min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Bret Stern
Aktoriai

Filmas: Kalėdžmogis (2022)

Santaman

DC Douglasas, Johnas Vieneris ir Beau Marie vaidina filme po titulinio Kalėdų senelio – ketindami paversti „Naughty-Listers“ gera, Kalėdų Senelis tampa superherojumi, pramintu Santamenu. Kai piktas siužetas apsunkina jo misiją, Kalėdų Senelis turi susivienyti su dviem rakteliais, kad surastų būdą sustabdyti didžiausią „Išdykėlį Listerį“, kol Kalėdos išnyks amžiams.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Birželis 20d. ketvirtadienis
06:00
Parodytas
Birželis 12d. trečiadienis
08:00
Gegužė 26d. sekmadienis
20:30
Gegužė 19d. sekmadienis
14:30

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt